Bestuur

Bestuur

HOOFDBESTUUR

Voorzitter
Marcel Vermuë (Portefeuille: PR / Interne en externe relaties / Beleid / Presentatiegids / Sportiviteit & Respect )
voorzitter@svod22.nl

Secretaris
Martijn Minderhoud (Portefeuille: Ledenadministratie / Maatschappelijke Stage / Wedstrijdcoordinatie, Communicatie o.a. nieuwsbrief, Social Media, Website, Poortbrief)
secretaris@svod22.nl

Penningmeester
Ingmar Vos (Portefeuille: Entreegelden / Kas Controle Commissie / Contributie Administratie / Kantine / Activiteitencommissie, Commerciële zaken) 
penningmeester@svod22.nl

Facilitaire zaken 
John Kasse (Portefeuille: Onderhoud Gebouwen / Onderhoud Terrein / Terreinconsul )
facilitair@svod22.nl

Voetbaltechnische zaken 
Ronald Mesu/Robert Marijs (Portefeuille:  Wedstrijdsecretariaat / Senioren / Dames / Jeugdzaken / Opleiding / Scheidsrechters / Toernooicommissie)  
voetbalzaken@svod22.nl

Jeugdzaken

Wilma van Straten-Dommisse (Portefeuille: Jeugd)
Jeugdzaken@svod22.nl

 

JEUGDCOMMISSIE

Voorzitter
Wilma van Straten-Dommisse
jeugdzaken@svod22.nl 

Jeugdsecretaris 
Inge Lugtenburg 
jeugdsecretaris@svod22.nl

Jeugdcoordinator
Jord Mesu / Bart van Wuyckhuyse
Marcel Kanne (T/M JO11)
jeugdcoordinator@svod22.nl

Algemeen jeugdbestuurslid 
Andreas van Straten/Sander Maranus
algemeenjeugdbestuurslid@vsvod22.nl

OVERIGE CONTACTPERSONEN EN COMMISSIES: 

Sponsorcommissie
Frank Huibregtse (Portefeuille: Sponsors / Wedstrijdkleding / Club van 50)
sponsorzaken@svod22.nl

Ledenadministratie 
Bea Jobse 
ledenadministratie@svod22.nl

Wedstrijdsecretaris 
Gerard Jobse / Marcel de Visser
wedstrijdsecretaris@svod22.nl

Kantine commissie 
Christel Provoost / Mark Maljaars / Tamara den Outer
kantine@svod22.nl

Postmaster website 
Piet Kruithof 
postmaster@svod22.nl

Activiteitencommissie  
Jochem Hazelaar
activiteiten@svod22.nl

Scheidsrechterscoördinator
Maurice Bernard
arbitrage@svod22.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!