Trainingsschema

Trainingsschema

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVOD '22 MO11-1 18.00 - 19.15 Kees Capelle
  • OKP Trainingsveld 1
  • OKP 5
  • -
SVOD '22 VR1 19.15 - 20.45 Kees Capelle
  • OKP 8
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVOD '22 JO8-1JM 18.00 - 19.15
  • DBG Aroda
  • DBG 5
  • + DBG kleedkamer 6
SVOD '22 JO9-1 18.00 - 19.15
  • DBG Aroda
  • DBG 6
  • + DBG kleedkamer 6
SVOD '22 JO10-1 18.00 - 19.15 Joël Pattenier, Ricardo Schipper, Jeroen Wisse
  • DBG Trainingsveld 3B
  • DBG 1
  • -
SVOD '22 JO10-2 18.00 - 19.15 Joël Pattenier, Ricardo Schipper, Jeroen Wisse
  • DBG Trainingsveld 3B
  • DBG 1
  • -
SVOD '22 JO11-1 18.00 - 19.15 Alexander Minderhoud, Peter van Maldegem
  • OKP 6
  • -
SVOD '22 JO13-1JM 18.00 - 19.15 Ruben Coppoolse, Ruben Capelle
  • OKP Trainingsveld 3
  • OKP 4
  • -
SVOD '22 JO15-1 18.00 - 19.15 Mark Maljaars, Jens Kamphorst
  • OKP 2 brug
  • OKP 5
  • -
SVOD '22 JO17-1 18.00 - 19.15 Jord Mesu
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 4
  • -
SVOD '22 1 19.30 - 21.00 Pim Bruins, Bart van Wuyckhuyse
  • OKP Trainingsveld 1
  • OKP 1
  • + OKP Kleedkamer 3
    + OKP Trainingsveld 2B
SVOD '22 2 19.30 - 21.00 Edwin Meerman, Jeroen Burgs
  • OKP 2
  • -
SVOD '22 JO19-1JM 19.30 - 21.00 Bram Maljaars
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 3
  • + DBG 2 - meisjes
    + Trainingsveld 3B

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVOD '22 JO7-1JM 17.15 - 18.15 Maikel Smit, Wouter de Visser, Kyandro de Voogd, Inge Lugtenburg, Martijn Minderhoud
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 6
  • -
SVOD '22 JO7-2JM 17.15 - 18.15 Maikel Smit, Wouter de Visser, Kyandro de Voogd, Inge Lugtenburg, Martijn Minderhoud
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 6
  • -
SVOD '22 VR1 19.15 - 20.45 Jan Hogeweg
  • OKP 8
  • -
SVOD '22 3 19.30 - 21.00 Anton Kruit
  • OKP Trainingsveld 1
  • OKP 1
  • + OKP kleedkamer 3
SVOD '22 4 19.30 - 21.00 Anton Kruit
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 1
  • + DBG Kleedkamer 2

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVOD '22 JO8-1JM 18.00 - 19.15
  • OKP 7
  • + OKP kleedkamer 8
SVOD '22 JO9-1 18.00 - 19.15
  • OKP 7
  • + OKP kleedkamer 8
SVOD '22 JO10-1 18.00 - 19.15 Joël Pattenier, Ricardo Schipper
  • OKP Trainingsveld 3
  • OKP 6
  • -
SVOD '22 JO10-2 18.00 - 19.15 Joël Pattenier, Ricardo Schipper
  • OKP Trainingsveld 3
  • OKP 6
  • -
SVOD '22 JO11-1 18.00 - 19.15 Martijn van der Linden
  • DBG Aroda
  • DBG 6
  • -
SVOD '22 JO13-1JM 18.00 - 19.15 Jeroen Wisse, Ruben Capelle
  • DBG Trainingsveld 3B
  • DBG 4
  • -
SVOD '22 JO15-1 18.00 - 19.15 Mark Maljaars, Jens Kamphorst
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 5
  • -
SVOD '22 JO17-1 18.00 - 19.15 Jord Mesu, Sander Versendaal
  • OKP 2 brug
  • OKP 5
  • -
SVOD '22 MO11-1 18.00 - 19.15 Wilma van Straten-Dommisse
  • DBG Aroda
  • DBG 2
  • -
SVOD '22 1 19.30 - 21.00 Pim Bruins, Bart van Wuyckhuyse, Reinier Wondergem
  • OKP Trainingsveld 1
  • OKP 1
  • + OKP Kleedkamer 3
    + OKP Trainingsveld 2B
SVOD '22 2 19.30 - 21.00 Edwin Meerman, Jeroen Burgs
  • OKP 2
  • -
SVOD '22 JO19-1JM 19.30 - 21.00 Bram Maljaars
  • DBG Trainingsveld 3A
  • DBG 3
  • + DBG 2 - meisjes
    + Trainingsveld 3B
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!